PROSES Danışmanlık; verilerinizin gizliliğine,  güvenliğine ve erişilebilirliğine önem vermektedir. İlkemiz, yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde çözüm ortaklarımızın, çalışanlarının ve iş ortaklarının gizliliğini korumaktır.

PROSES’ in uyguladığı Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’ nda tüm sorumluluk ve taahhütler açıkça belirtilmiştir. PROSES tarafından kişisel verilerin işlendiği tüm durumlarda, çözüm ortaklarını, tüm iştiraklerini ve çalışanlarını KVK ve İşlenmesi Politikası’ nda belirtmiş olduğumuz hükümlere uymayı zorunlu kılar.

PROSES ekibi kurumsal ve kişisel verilerin güvenliğini sağlamak için tüm değerleri ile birlikte çalışma kültürünü taviz vermeden uygulamaktadır.

Veri Gizliliği Politikamız çerçevesinde derlenmiş PROSES gizlilik beyanı, web sitelerimizdeki kullanıcıların PROSES ile paylaştıkları kişisel verileri ne şekilde topladığımızı, kullandığımızı ve koruduğumuzu açıklar.

Eğer veri güvenliğine dair verdiğimiz taahhütler ile ilgili sorularınız var ise veya gizlilik konusunda bir sorun yaşadıysanız lütfen Kişisel Veri Sahibi Başvuru formumuzu doldurun.