Proses Eğitim Danışmanlık ve Proje Limited Şirketi olarak; on yılı aşkın sektörel tecrübesi bulunan uzman ekibimiz ile birlikte hizmet verdiğimiz birçok sektörde kurumsal çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Proses Danışmanlık, kişisel verilerin korunması uyum ve süreç danışmanlığı, yönetim sistemleri danışmanlığı, sosyal uygunluk danışmanlığı, iş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı ve atık yönetim danışmanlığı başta olmak üzere TSE, marka tescil ve patent alanlarında regülasyon bilgisi ve teknik donanımlı uzman kadrosu ile kuruluşların aradığı lider çözüm ortağıdır. 

Proses Danışmanlık olarak tüm hizmetlerimizde danışmanlık, denetim, gözetim, eğitim ve belgelendirme faaliyetlerini sağlamaktayız.

Proses Danışmanlık Yaklaşımı;

Sorumluluk ve Şeffaflık

Öz değerlerimiz tevazu, insana saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetim danışmanlık ve eğitim hizmetlerini gerçekleştirmek,

Stratejik Yaklaşım

Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamak,

Aktif Katılımcılık

Karar süreçlerinde katılım ve ortak aklı teşvik eden bir danışmanlık yaklaşımı oluşturmak,

İnovasyon

Marka, patent, teknoloji, kurumsal danışmanlık, fikri ve sınai mülkiyet alanlarında kalıcı üstünlükler yaratmak,

Vizyon & Misyon;

Proses Danışmanlık olarak vizyonumuz; alanında deneyimli uzman kadromuz ile hizmet verdiğimiz kuruluşların kurumsal çözüm ortağı olmak adına sürdürülebilir hizmetler sunmaktır.

Proses Danışmanlık olarak misyonumuz; sahip olduğumuz girişimci ruhumuz,  bir yaşam biçimi haline getirdiğimiz süreç ve müşteri odaklı yaklaşım anlayışımız, sürdürülebilir hizmetler sunarak toplum için ortak bir değer oluşturmaktır.

Değerlerimiz;

Sürekli Gelişim

Sürdürülebilirlik

Müşteri Odaklık

Katılım

Gizlilik

Objektiflik

Cesaret

Samimiyet

İş Etiği

Sorumluluk