En güçlü iletişim araçlarından biri olan sosyal medya, aynı zamanda dijital pazarlama stratejisinde de önemli bir rol oynamaktadır. Sosyal medya danışmanlığı; tüm kuruluşların hesaplarını nasıl kullanacağını, marka tanıtımını nasıl yapacağını, sayfaların büyümesini, en uygun içeriklerin planlı bir şekilde paylaşılmasını, kriz anında en doğru reaksiyonların alınmasını ve sayfa analizinin yapılmasını kapsayan süreçlerin bütünüdür. Kurumsal markasını geliştirmek isteyen bir kuruluş sosyal medya paylaşımlarında kullandığı içerikleriyle bunu stratejik bir biçime dönüştürebilir. 

Daha güvenilir ve bilinen bir marka olmak için sosyal medyadaki vitrininizin sizi hep bir adım ileriye taşıması gerekir. Bu sebeple sosyal medya yönetimi ile marka bilinirliğiniz arttırarak işletmenizi parlatabilir, ürün, hizmet ve markanızı en doğru şekilde sergileyebilirsiniz.

Doğru sosyal medya yönetimi ile doğru hedef kitleye ulaşırken, size uygun strateji ile müşterilerinize hızlıca ulaşabilir aktif ve güçlü yönlerinizi sunabilirsiniz. Müşterilerinizle anlık iletişim kurmanız marka güvenini ve bilinirliğini artırırken mevcut takipçileriniz ile olan bağınızı da güçlendirecektir.

Proses Danışmanlık ile doğru kampanya stratejileri ve hedeflemeler ile düşük reklam bütçeleriyle markanız için büyük işler yapabilirsiniz. Bu şekilde markanız için geleceğe yönelik daha büyük adımlar atmış olacaksınız.

MARKA KİŞİLİĞİ

Markanızın fark edilebilirliğini arttırarak güçlü marka kişiliği oluşturuyoruz.

HEDEF KİTLE ANALİZİ

Markanızın kimlere hitap ettiğini ve ulaşmak istenen kitleleri belirliyoruz. Takipçilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi müşteriye dönüştürmek için analiz ediyoruz.

RAKİP ANALİZİ

Bulunduğunuz sektördeki rakiplerinizi detaylı analizini çıkararak, sizler için daha etkin tanıtım ve kampanyaları geliştiriyoruz.

STRATEJİ

Markanıza en uygun stratejik iletişim araçlarını belirliyor ve ihtiyaçlar doğrultusunda markanızın yol haritasını belirliyoruz.

ÖZEL İÇERİK TASARIMI

Belirlenen marka iletişim stratejisi doğrultusunda size özel içerikleri tasarlıyoruz.

PLANLI PAYLAŞIM

Doğru zamanlarda ve doğru mecralarda hedef kitleye erişim için içerik takvimini oluşturuyoruz.

RAPORLAMA

Belirli dönemlerde yapacağımız raporlamalar ile markanızın sosyal medyadaki değişimlerini ölçüyor ve yeni hedefleri belirliyoruz.

MODERASYON

Sosyal medya araçlarındaki takipçi etkileşimleri iki yönlü yönetilerek iletişimi sürekli canlı tutuyoruz. 

image
+ 5000 M
Günlük Video İzlenme
image
+ 1500 M
Günlük Aktif Kullanıcı
image
+ 1000 M
Günlük Aktif Kullanıcı
image
+ 152 M
Günlük Aktif Kullanıcı

Sosyal medyanın gücünü Proses Danışmanlık ile kullanın.